Skip to main content

Testosteron zaliczany jest do grupy sterydów anabolicznych, które przyjmowane są przede wszystkim w celu zwiększenia masy mięśniowej oraz redukcji zbędnych kilogramów. Mimo szybkiego działania i pożądanych efektów oznaczają dla organizmu szereg negatywnych zjawisk, które odbijają się na stanie zdrowia i ogólnym samopoczuciu. Sterydy online należy zawsze przyjmować pod nadzorem specjalisty i jednocześnie przestrzegać czasu przejmowania. Sterydy anaboliczne mogą przyczynić się do zwiększenia owłosienia na ciele. W przypadku panów włosy pojawiają się na twarzy, torcie oraz plecach.

Sterydy anaboliczne w sklepie online

Z kolei u kobiet przyjmowane steroidy wywołują całkiem inne objawy, a mianowicie sprawiają, że na skórze głowy, a dokładnie na samym czubku pojawiają się łyse placki. Warto wspomnieć o znacznym przetłuszczaniu się skóry, występującym na całym ciele trądziku oraz infekcjach, które pojawiają się niespodziewanie i niełatwo je wyleczyć. Panie na steroidach wskazują również na zmianę barwy głosu. Staje się on niski, a nawet zaczyna przypominać męski głos. Pojawiają się problemy z miesiączkami, które pojawiają się nieregularnie, ciągną się w czasie, albo wręcz przeciwnie – kończą się zdecydowanie za wcześnie. Wszystkie wymienione symptomy pokazują, że organizm zostaje rozregulowany, a także jego stan pogarsza się wraz z każdą przyjmowaną dawną.

Jak kupować sterydy online

Testosteron, który stanowi jeden ze składników sterydów sprawia, że zdecydowanie zwiększa się ryzyko zachorowania na raka prostaty, dodatkowo pojawiają się problemy z ciśnieniem oraz zwiększa się szansa na wystąpienie zawału serca i udaru mózgu (nawet w młodym wieku). Można zauważyć pojawienie się problemów z utrzymaniem poziomu cholesterolu na właściwym poziomie, co stanowi kolejny krok do miażdżycy. Sterydy anaboliczne mogą wywołać problemy w funkcjonowaniu nerek oraz różnorodne schorzenia wątroby. Niestety środki oddziałują również na ludzką psychikę, dzięki czemu pojawia się agresja, depresje, omamy i manie.